Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 105 ks

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Staklo Al Plast Вчера 21:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Staklo Al Plast

3 Огласи во продавницата

Lada Niva 01 1.7 obicen motor 0 МКД
Audi A4 2.0 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
voziloto e vo odlicna tehnicka sostojba i poseduva GOAL OPREMA:GREACI VO SEDISTA,PARK SENZORI,KOZEN VOLAN SO KOMANDI,HALOGEN SVETLA ,ALU BANDAZI I UNIKATNA BOJA
Staklo Al Plast
075201030
Leaflet

Staklo Al Plast

3 Огласи во продавницата
Audi A4 2.0 0 ЕУР
Lada Niva 01 1.7 obicen motor 0 МКД
Кон почеток