Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1,9 TDI -04 77 kw Novvv Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 13 ноем. 21:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата

VW GOLF 5 PLUS 1.6 BENZIN-PLIN NOVVvvv MAKSAUTO M 0 МКД
VW GOLF 5 1.9 TDI -06 77 kw Novv  Maksauto M 0 МКД
OPEL ASTRA GTC 1.7 74 kw FULL OPREMA 0 МКД
OPEL ZAFIRA 1.9 DTI-05 COSMO PAKET FULL MAKS AUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 1.9 TDI 77 KW Novvvv

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 2004
Увоз од Италијa
Тарга CN419XX
Број на шасија WVWZZZ1KZ4W145158
Потрошувачка 4.5 л/100
Платени сите давачки до регистрација

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов без ниту еден префарбан детал .
Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Клима
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Алуминиумски бандажи
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
- сензор за дожд и светла

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата
SEAT LEON 1.9 TDI -06 77kw Perfekten Maksauto M 0 МКД
MERCEDES BENZ E 220 CDI -04 TOP SOSTOJBA MAKS AUTO 0 МКД
VW NEW BEETLE 1.9 TDI -00 MAKS AUTO MAX SOCUVANA 0 ЕУР
VW GOLF 1.9 TDI 77kw -05 CISTO NOV Maksauto M 0 МКД
Кон почеток