Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008G. SPORTLINE GOAL EDIT

4 999 ЕУР

Се продава од: Martin Вчера 00:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
075379977
Cena:4990€

Модел:VW GOLF 1.9 TDI 105 KS 2008G. GOAL EDITION
Произведено:2008 год so site 8ci na stakla
Гориво:Дизел
Мотор:105HP Еуро4
Менувач: 5 брзини мануелен
Боја:Сина
Врати:5
Километража:222.000 km(100% со гаранција за километри во нотар)DW 845 VC

Увоз од италија со платени давачки до регистрација.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Голфот е стакло сочуван без грепка.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка 8ка без удари без грам кит или шминка.

Возилото е безпрекпрно добра состојба.Буквално вози како ново.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Сервисиран со целосен историјат за секој сервис.

Внатре е сочувано возило без точка.

Два оригинални клуча

Опрема:
-Фабричка Мултимедиа ЦД МП3 БЛИТУТ АУХ.
-Кожен серво волан
-Борд Компјутер
-Темпомат
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Возилото се наоѓа во Крива Паланка може да се види и проба во секое време.Дозволена секаков вид на проверка!!!
Leaflet
Кон почеток