Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9TDI 105ks SPORT LINE UNIKAT -07

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Import SRL 12 дек. 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

419 Огласи во продавницата

PEUGEOT 206 1.6HDI KLIMATRONIK UNIKAT - 05 2 500 ЕУР
Citroen Xsara Picasso 2.0HDI 90ks SERVISNA -02 2 650 ЕУР
VW Golf 5 2.0TDI 140ks SPORT LINE 6 BRZINI -05 5 500 ЕУР
Fiat Stilo 1.9JTD 120ks 87.000km UNIKAT - 07 2 850 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
*НОВО *НОВО* *НОВО*
Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ* !!!
Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купите возило за само 20% учество од целокупната
сума и отплата на возилото дури до 84 месеци.

ЛИЗИНГОТ се одобрува за само 30минути од купувањето на возилото !!!

За да аплицирате за лизинг треба да ги исполнувате следниве услови:

-Да имате наполнето 21 година

-Да имате важечка лична карта

-Да сте државјанин на Македонија

Ако ги исполнувате сите наведени услови, може да аплицирате за лизинг.

За да ви олесниме, при издавање фактура за секоја рата,
ќе добиете SMS порака и известување на Вашата e-mail адреса,
како потсетник за претстојното плаќање. Постои можност за автоматско
плаќање на месечната рата којашто ќе ви заштеди време.
Имате можност за предвремена отплата на вкупниот долг.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
АУТО ИМПОРТ СРЛ КРИВА ПАЛАНКА

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

-преводи на документи

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

=====================================================================================
Се продава: VW Golf 5 1.9TDI 105ks *SPORTLINE* - 07
Година на производство: 2007
Километража: 225.000km
Цена: 4650
=====================================================================================
Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-РИКАРДО САЛОН
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЗИМСКИ)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА.
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бр.30 Прикажи на мапата
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Auto Import SRL
078359179
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

419 Огласи во продавницата
Opel Astra 1.4i 90ks FABRICKI PLIN LANDIRENCO -03 2 650 ЕУР
Audi A4 1.9 TDI 116ks FULL OPREMA UNIKAT -01 2 500 ЕУР
Ford Fusion 1.4 TDCI 68ks PERFEKTNO 4L/100km-03 3 150 ЕУР
VW Golf 5 PLUS 1.9TDI 105ks SPORTLINE - 07 3 950 ЕУР
Кон почеток