Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9TDI 105ks SPORTLINE ZAMENA - 04

4 450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка 19 јан. 10:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Volvo 460 BENZIN/PLIN A TEST KLIMA REG I SERV-96 1 099 ЕУР
VW Passat 1.9TDI 110ks REGISTRIRAN SERVISIRAN - 98 2 444 ЕУР
BMW 320D 136ks M-PAKET KOZA SERVISNA -01 3 333 ЕУР
Renault Scenic 1.9 DCI 120ks 6 Brzini KOZA -04 REG 2 800 ЕУР
From
Store
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
*НОВО*НОВО*НОВО*

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ И ПРЕДВРЕМЕНА ОТПЛАТА БЕЗ КАМАТА !!!

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: VW GOLF 5 1.9TDI 105KS UNIKAT !
Километража: 191.000km (servisna istorija)


Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто Импорт располага со различни марки на автомобили со проверен квалитет. Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка спроти бензинската пумпа на Макоил.
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
078359300 / 078359179
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
078359300 / 078359179
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
BMW 320D 136ks M-PAKET KOZA SERVISNA -01 3 333 ЕУР
VW Golf 2.0TDI 140ks SPROT LINE UNIKAT -05 5 400 ЕУР
Citroen C4 2.0HDI UNIKAT  6BR EXCLUSIVE  XENON -07 3 250 ЕУР
Audi A3 1.9TDI 105ks SPORTLINE - 04 -
Кон почеток