Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS UNITED CHROME EDIT 12.2008g

0 МКД

Се продава од: Zoran 25 мај 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Се продава!!

марка: VW
модел: GOLF 5
пакет на опрема: UNITED
мотор: 1.9TDI 105ks
менувач: 5 брзини мануелен
гориво: дизел
година на произвотство: 20.12.2008
боја: темно сива металик
километри: 234.500
евростандард: ЕУРО 4

Опрема на автомобилот:
• Борд компјуртер
• Климатроник
• Кожен волан
• Електирка на стакла
• Електирка на ретровизори
• Темпомат
• алумински фелги
• Затемнети стакла
• Сензор за светла
• Халогенки
И многу друга дополнителна опрема!!

•!•Автомобилот е увезен директно од Франција , купен од прв сопственик •!•

-Автомобилот е со 2 клуча и комплетен сервисен историјат кој исто така е воден се до последен километар!!!

-Автомобилот е во перфектна состојба!!!
-Оргинални километри со водена сервисна историја до последен километар!!!

-Врз автомобилот може да се изврши секаков вид на проверка, тест вожња и проверка на лице место од страна на ваш механичар!!!

-Автомобилот е со средена целосна документација до регистрација, извадени тиф и хомологација, преведени документи, и важечки ЦОЛ таблици со времетраење од еден месец!!!

!!!Цената може да се корегира само на лице место по видување на автомобилот!!!

За повеќе информации, контакт телефон:
📞 071/208-222-Зоран
📞 072-307-373-Кростофер

PRO AutoClub ®
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации