Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 1.6 TDI 77 kw -10 Cisto nov Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 16 јан. 19:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

OPEL ZAFIRA 2.0 DT -00 ELEGANCE MAKS AUTO 0 МКД
VW PASSAT 2.0 TDI -05 6BRZINI CISTO NOV  MAKSAUTO 0 МКД
VW GOLF 1.9 TDI HIGHLINE 74 kw -03  NOV MAKSAUTO 0 МКД
OPEL CORSA 1.3 CDTI-05  STYLE PAKET MAKS AUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 6 1.6 TDI 77 kw

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 09.2010
1598 cm3
77 kw
Просечна потрошувачка 4.5 л на 100 км


Поминато 190000 km со гаранција

Платени сите давачки до регистрација

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов без ниту еден префарбан детал .

Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Клима
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
- сензор за дожд и светла
- Тонирани стакла
- Bluetooth hands free set

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
CITROEN C4 1.6 HDI -06 FULL OPREMA MAKS AUTO 0 МКД
VW GOLF 5 1,9 TDI -04 77 kw Novvv Maksauto M 0 МКД
PEUGEOT 508 2.0 HDI 103kw 132000km Novv Maksauto M 0 МКД
FORD GALAXY GHIA -02 TDI 7SEDISTA MAKSAUTO 0 МКД
Кон почеток