Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 2.0 81 kw Highline Novvv Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 16 јан. 19:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

VW GOLF 6 1.6 TDI 77 kw -10  Cisto nov Maksauto M 0 МКД
VW GOLF2.0TDI -05NAVIGACIJA SPORT EDITION MAKSAUTO 5 900 ЕУР
BMW 530 D M-PAKET  -05 CISTO NOVO MAKS AUTO 0 МКД
VW PASSAT 2.0 TDI -05 6BRZINI CISTO NOV  MAKSAUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 6 2.0 81 kw Highline Novvvv

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 2009
181000 km 100% со гаранција
Платени сите давачки до регистрација

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов без ниту еден префарбан детал .
Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Двозонски климатроник
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
- сензор за дожд и светла
- парктроник напред и позади
- Тонирани стакла
- Bluetooth hands free set

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
OPEL FRONTERA 2.2 DTL -04 4X4 SPORT PAKET FULL 0 МКД
PEUGEOT 207 1.6 HDI -06 Novooo Maksauto M 0 МКД
BMW 320D 6 BRZINI  SPORTPAKET FULL MAKS AUTO-03 0 МКД
VW GOLF 2.0 TDI -04 FULL HIGHLINE SPORT MAKSAUTO 0 МКД
Кон почеток