Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE 165000KM 2013

13 490 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL 24 ноем. 14:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

15 Огласи во продавницата

MERCEDES E220 CDI 170KS AVANGARDE 7G-TRONIC 2011 13 990 ЕУР
BMW X3 3.0D 235KS 4X4 KOZHA,NAVI,PANORAMA 2007 9 999 ЕУР
OPEL CORSA E 1.2 90KS BENZIN FABRICKI PLIN -12 AS 4 980 ЕУР
VW PHAETON FACELIFT 3.0TDI V6 245KS 4MOTION 4X4 FULL 2010 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Модел:VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE 2013/Xeчбек
Произведено:2013 оригинална год.
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 150кс Еуро5б
Менувач:Мануел 6 брз.
Боја:Црна
Врати:5
Километража:165.000КМ(100% со гаранција за километри во нотар)Сервисна книшка до крај(ВИДИ СЛИКИ) Италијанска тарга.ES381DN.
Погон:Предна оска

ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Увоз од Италија.Регистриран Цела Год На МК ТАБЛИЧКИ.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.

СО ГАРАНЦИЈА ВОЗИЛОТО Е НА ПРВА ФАРБА.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Внатре е сочувано исто како ново возило без точка.Нема ниту едно излупено или репарирано копче се е фабрички.

2 Клуча 4 Нови гуми Мишелин 2019 и Оригинанла сервисна книшка водена до крај.

Опрема:

-Фабричка Нави Мултимедиа VW
-ПАРТКТРОНИК 360*
-XENON
-Led дневни светла
-Кожен серво волан со команди
-Климатроник двозонски(исправен лади)
-Борд Компјутер
-ТЕМПОМАТ
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-VW Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.Прв плац од лева страна на 8км пред Крива Паланка.
AS AUTO LIDER DOOEL
078 22 77 81 072 23 18 28
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

15 Огласи во продавницата
BMW X3 3.0D 235KS 4X4 KOZHA,NAVI,PANORAMA 2007 9 999 ЕУР
MERCEDES-BENZ A180 CDI AMG SPORT NAVI -14 AS AUTO 11 800 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI 177KS 2XS-LINE KOZHA NAVI LED 2012 10 490 ЕУР
BMW X1 2.0D 143KS AUTOMATIC NAVI KOZHA 104000KM FULL 2017 24 999 ЕУР
Кон почеток