Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF TDI 105KS *HIGHLINE* -12

7 700 ЕУР

Се продава од: Stefan 18 окт. 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF TDI "HIGHLINE" OPREMA
*****************************************************
-Мотор 1600cm³ 75kw(105ks)
*****************************************************
-Произведен 04.12.2012год.
*****************************************************
-Рачен менувач на брзини
*****************************************************
-Платени давачки до регистрација !!
*****************************************************
-148 800 км со целосна Сервисна историја во Овластен VW сервис(Porsche) !!
*****************************************************
- 4 нови гуми HANKOOK  !!
*****************************************************
-Возилото имаше Мобилна Гаранција до 04.12.2017г.!!
*****************************************************
-HIGHLINE опрема (RECARO салон,Автоматски светла,автоматска двозонска клима,темпомат и speed limiter,16ки алу фелги,кожен волан и менувач,фабрички затемнет заден дел,Enterier Ambient lights,12x airbag,cd/usb/aux/bluetooth озвучување...)
*****************************************************
Цена: 7700€
Тел. 075 477 677
Leaflet
Кон почеток