Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI DSG AVTOMATIK SPORT LINE MODEL

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 21 окт. 13:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
MERCEDES-BENZ B 200 CDI 6-BRZINI CHROME MODEL 0 ЕУР
OPEL ASTRA GTC 1.9 CDTI 88KW.6-BRZINI SPORT KOPCE 0 ЕУР
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET MOTOR NA LANCE 0 ЕУР
SUZUKI JIMNY 1.3 BENZIN PLIN DIZNA 4X4 NAVIGACIJA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW PASSAT 2.0 TDI SPORT LINE MODEL
-DSG AVTOMATIK
-KLIMATRONIK
-SPORT LINE MODEL
-KOZEN VOLAN TROKRAK
-CD RADIO FABRICKO
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
- METALIK BOJA-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-CISTO NOVI GUMI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
-EURO 4 MOTOR-
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
-CENA PO DOGOVOR.
-IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
MERCEDES-BENZ C 320 CDI AMG AVTOMATIK F1 AVANGARD 0 ЕУР
OPEL MERIVA 1.4 BENZIN PLIN DIZNA ELEGANCE OPREMA 0 ЕУР
KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 KOZA EKSKLUZIV MODEL 0 ЕУР
SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK NAVIGACIJA KOZA 0 ЕУР
Кон почеток