Македонски | Shqip | English |

GOLF 6 1.4 TSI HIGH LINE

Се продава од: toni 07 јун. 00:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava golf 6 1.4 tsi high line 2010 g.kupen i servisiran vo Porsche Makedonija.Napraven golem servis i site redovni servisi vo porsche so mobilna garancija.Pominati 117000km.
MOZE ZAMENA.
Нема посетени огласи
Кон почеток