Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen Golf -05

155 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 5.390 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5  TDI -07 150 000 МКД
Volkswagen 2KOJ/CADDY 60 000 МКД
Volkswagen Golf 1.9 TDI 155 000 МКД
Volkswagen T5 TDI 145 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
Golf
SK-213-VC – КЕЦ Куманово
Модел: Volkswagen Golf
VIN: WVWZZZ1JZ5W060683
Година на производство: 2005
Неиспитана техничка исправност
KM: 345.217
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 155.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Volkswagen 2KOJ/CADDY 58 000 МКД
Lada Niva 2121 -08 39 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 145 000 МКД
Кон почеток