Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 -93

1 650 ЕУР

Се продава од: Dalibor 09 фев. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava Golf 3, socuvan, vo odlicna pozicija. Mala potrosuvacka, Registriran do 31.12.2015g. Smeneto ulje, kaisi, antifriz, nov akumulator - garancija 2 g.
Dalibor
070471048
Leaflet
Кон почеток