Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 TDI -98

3 600 ЕУР

Се продава од: Florijan 10 фев. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golfot e registriran do 6-ti mesec ima 4 novi zimski gumi el na prozorci klimatronik trokrakk volan Cenata ne e fiksna!!
Florijan
071-673-082
Leaflet
Кон почеток