Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 5 1.9 Tdi 2008

4 200 МКД

Се продава од: gjafur Денес 05:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Se Prodava Golf 5 1.9 Tdi 2008
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации