Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 6 BRZINI

0 ЕУР

Се продава од: xx 08 јан. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
WV GOLF 5 1.9TDI 105PS -6 BERZINI
Reg do 25.4.2018 + zelen karton
So servizn kniska So realni km
Napraven servis Vo Porche
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации