Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 19TDI so 6 brzini so ful oprema

5 750 ЕУР

Се продава од: Zoran 19 јун. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodav Golf 5 -19TDI so 6 brzini so ful oprema za povece informacii na tel: 070 654 122
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации