Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

0 МКД

Се продава од: toni 27 окт. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava golf 5 2006 godina 1.4 benzinec so 165 000 km projdeno prv gazda pred 10 dena registriran so zelen karton. info 070 211 529
Leaflet
Кон почеток