Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

Се продава од: Driton 15 јан. 11:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golf 5 1.9 TDI 77 KW 105 PS
Viti 2005
Klim
ABS
Full Oprem
Ima registrim i zelenkarton

Cena 4550 €
Mob/ 071815098
Mob/ 071885706
,.....................................................................................
Peugeot 206 1.4 Benzin 55KW
Vrati 3
Viti 2007
Klim
ABS
Kollata doneseno od Austria mu fali samo registracia
Cena 2300€
.......................,........................,....................................
Ford Mondeo 2.0 TDci 66KW 90PS
Viti 2001
Klim
ABS
Ima greaci na sedishte
Nema registracia
Cena 1800€
.,.....................................................................................
Ferkuson IMT 533
Cena 2800€
Mob/ 071-815-098
Mob/ 071-885-706
Leaflet
Кон почеток