Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 2.0TDi

13 300 ЕУР

Се продава од: Art Xheladini 12 ноем. 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
2013 godina - 110kw(150ps)
Park pilot , Driving mode selection (sport,eco,individual) , Rear Camera , Ambient lights , Auto adaptive headlights , Driver assistance , Massazha na sedista , Webasto heating
GTD Felni 18" so Continental letni gumi
Komplet servisiran
Moze zamena so realni ponudi.
Art Xheladini
38978434227
Кон почеток