Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7

14 000 ЕУР

Се продава од: Golf 30 окт. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Golf 7 2.0tdi Highline 150ks 2013 godina mesec dekemvri, ne e od uvoz kupen e vo deluxe-auto Kumanovo i redovno servisiran so servisna kniska!
Kolata e kako nova! Moze zamena za kola na bugarski tablicki!
Leaflet
Кон почеток