Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf

1 800 ЕУР

Се продава од: Jashari 28 ноем. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Kuamnovo
Jashari
071916748
Leaflet
Кон почеток