Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava VW Golf 4

1 400 ЕУР

Се продава од: Ljupco Mojsov 08 септ. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava WW Golf 4 1400 ccm benzin , godina na proizvodstvo 1999 . kolata e vo odlicna sostojba

cena 1400 evra

tel 076832149
Ljupco Mojsov
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации