Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 1.8 66kw ates plin

950 ЕУР

Се продава од: Kiko 24 ноем. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.030 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
Golf
Se prodava golf 3 1.8 66kw so ates plin vo mnogu dobra sostojba napraen servis so novi gumi parkin senzori euro kuka
Leaflet
Кон почеток