Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 -00

3 000 ЕУР

Се продава од: viki 14 дек. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Se prodava Golf 4, 2000 godina, dizel, karavan, dosta ekonomicen, novi zimski gumi, servisiran, registriran do krajot na godinata, cena fiksna
Leaflet
Кон почеток