Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 103 KS 76KW

1 800 ЕУР

Се продава од: Zoran Petrov 06 јан. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Itnoo
cenata ne e fiks
Zoran Petrov
077398944
Leaflet
Кон почеток