Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf5 -08

2 200 ЕУР

Се продава од: Riki 08 јан. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Uvezen od germanija, ne registriran / 078 473 768 /
Leaflet
Кон почеток