Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

VW Golf 1.6tdi 105ks bluemotion 139.000km navi 2012 MT Auto

7 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks multjet 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto 4 999 ЕУР
Audi A4 20 tdi 145ks 155000km novo 2009 MT Auto 9 800 ЕУР
Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto 4 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
vw golf 1.6 tdi 105 ks bluemotion highline oprema
- 139000 km so servisna kniska
- napomena: 100% garancija za km moze proverka vo vw

- navogacija so touch screen
- mp3 wma usb aux
- klimatronik(ladi perfektno)
- novi gumi michelin
- recaro sedista
- tempomat
- nasloni za race
- servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- 8 airbags
- abs,- esp,- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- najdobriot motor so potrosuvacka 4 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 139000 km ** so servisna kniska
- servisirana kompletno na 130000 km
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto

- uvezena od italy..plateno davacki-

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto 6 999 ЕУР
Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 ЕУР
Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto 3 500 ЕУР
VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto 5 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации