Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 1.9 tdi 105ks 171.000km 2005 MT Auto

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS KOZA PANORAMA - 08.MT Auto 7 200 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 100000 KM - 11..MT Auto 5 800 EUR
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 90 KS 4X4 -10 MT Auto 7 200 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto 9 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE
- 171000 KM SO SERVISNA KNISKA
- 2 KLUCEVI
- 100% GARANCIJA ZA KM

- NAJDOBRIOT 1.9 MOTOR SO POTROSUVACKA 4L/100KM
- KLIMATRONIK DVOZONSKI
- GREACI NA SEDISTA
- RECARO SEDISTA
- KLIMATRONIK (LADI PERFEKTNO)
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- 8 AIRBAGS
- ALU BANDAZI SO NOVI GUMI 2020
- ABS,
- ESP,
- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- AUX IN
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- 4 EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- NAJDOBRIOT MOTOR SO POTROSUVACKA 4 l/100 KM
- NE E UDIRANA NE E FARBANA NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- KOLATA E NA REALNI ** 171000 KM ** SO SERVISNA KNISKA
- SERVISIRANA KOMPLETNO NA 170000 KM
- SERVISNA KNISKA 100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO

- UVEZENA OD ITALIJA PLATENO SE DO REGISTRACIJA -

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 133000 KM NOVA -08 MT Auto 3 900 EUR
HYUNDAI I30 1.6 CRDI 90 KS 120000 KM NOVA - 09.MT Auto 4 900 EUR
FORD FUSION 1.4 TDCI 70 KS - 06..MT Auto 2 999 EUR
PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto 3 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации