Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

VW Golf 1.9tdi 105ks klimatronik nov 2006 MT Auto

4 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Renault Clio 1.2 101ks lux koza navi 2011 MT Auto 4 200 ЕУР
Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto 4 999 ЕУР
Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto 4 700 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.2 70ks 142000km 2007 MT Auto 3 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
vw golf 1.9 tdi 105 ks highline oprema
- 178000 km servisiran komplet rebrast kais vodna pumpa maslo filtri zategaci na 175000 km
- napomena: 100% garancija za km moze proverka vo vw
- registriran na mk tabli i komplet servis bez nula vlog

- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- alu bandazi novi gumi michelin alpin
- recaro sedista
- tempomat
- servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- 8 airbags
- abs,- esp,- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- najdobriot motor so potrosuvacka 4 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 178000 km ** so servisna kniska
- servisirana kompletno na 175000 km
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto

- registriran na mk tabli do 2022 god bez nikakov vlog -

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Bmw 318d 2.0 143ks xenon pdc 122.000km novo 2014 MT Auto 13 999 ЕУР
Renault Modus 1.2 75ks benzin plin 2010 MT Auto 3 300 ЕУР
Mercedes-Benz C 220cdi 170ks elegance avtomatic 2009 MT Auto 9 500 ЕУР
Chevrolet Spark 1.2 80ks benzin plin 93.000km 2012 MT Auto 3 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации