Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 1.9 TDI 90 KS REGISTRIRAN DO 18.11.2016

Се продава од: Bubi 12 дек. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
GOLF 4 1.9 TDI, 90 KS
REGISTRIRAN DO 18.11.2016
POMINATI 204500 KM
NAPRAVEN SERVIS

ZA POVEKE INFO JAVETE SE
Leaflet
Кон почеток