Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Се продава од: Stefan Stojanovik 30 ноем. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Registriran 04/20+ zelen karton
*Celosen Servis*
Poveke informaci na 070/232-163
Stefan Stojanovik
 
070232163
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации