Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 HIGHLINE

Оглас од претпријатие Се продава од: CLASSIC COMPANI 2010 29 ноем. 19:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CLASSIC COMPANI 2010

14 Огласи во продавницата

BMW X5 3.0SD -09 18 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI 18 500 ЕУР
BMW 730D -10 29 000 ЕУР
MAN 35.414 22 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Купе
Модел
Golf
VW GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI 2012
Registriran+zelen karton
18ki alumin bandashi so 4novi gumi
Servisiran pred 1mesec rebrasti kais,plocki napred nazad,4 amortizeri,maslo na menjacot,maslo na motorot,filter za vazduh,filter za gorivo,polen filter i taka nataka..
Golfot ja poseduva najmoznata oprema
Climatronic
DSG menjac
F1 (brzini na volan)
Komandi na volan
Sportski sedishta
Greaci na sedishta
Sam se parkira
Senzori napred nazad
Radio so touch,aux,cd,sd,usb

mozna e zamena za golf5,audi,mercedes....
CLASSIC COMPANI 2010
071962092

CLASSIC COMPANI 2010

14 Огласи во продавницата
MAN 32.414 KIPER -
BMW 730D -10 29 000 ЕУР
FORD TRANSIT -09 -
BAGER GUMASH POCLAIN -
Кон почеток