Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GOLF 5 1.9 TDI 2005/2006god FULL OPREMA

5 000 ЕУР

Се продава од: Marin 13 јан. 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
GOLF 5 1.9 TDI, 6 stepen menuvac, ima golem servis praveno pred 6000km, a mall servis pred 3000km...
Leaflet
Кон почеток