Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf 5 1.9tdi 2008godina

4 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Roman Prilep 02 авг. 01:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Roman Prilep

13 Огласи во продавницата

FORD GALAXY 1.8 TDCI 5 500 ЕУР
VIP VW Caravela -12 9 500 ЕУР
MAN FORTUNA R07 42 900 ЕУР
VW Passat 2.0tdi 125kw 170ks -06 5 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Se prodava Golf 5 1.9tdi 77kw/105ks 2008godina so aluminski banadasi i 4 novi gumi,registriran i zelen karton do 03.03.2021godina vo odlicna sostojba.

Roman Prilep

13 Огласи во продавницата
Transporter T5 / T6 400 ЕУР
Temsa Opalin 19 900 ЕУР
VW Passat 1.9tdi 77kw/105ks 5 500 ЕУР
Neoplan Starlajner 13 000 ЕУР
Кон почеток