Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf prv gazda -06

5 450 ЕУР

Се продава од: zoran 14 мај 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
PRV GAZDA KUPEN OD PORSE MK. PRVA BOJA,GARAZIRAN,NE UDIRAN.REGISTRIRAN CELA GODINA,SO ZELEN KARTON,ZIMSKI GUMI,SERVIS VO OVLASTEN SERVISER VO PORSE NA SEKOJ 10000 km.SO SERVISNA KNISKA 2 KLUCA ORGINAL 1.4benzin 56kv.DVOZONSKA KLIMA KLIMATRONIK,ELEKTRIKA STAKLA IRETROVIZORI,8 PERNICINA,ABES,AIRBK,NASLOJNAC NA RAKA,SERVO,MNOGU SOCUVANO
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации