Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 -06

Се продава од: Golf 14 фев. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Super sostojba
Orginal kilometraza so servisna
2006 godina. Novi gumi
Registriran. Goal oprema
Senzori napred i nazad
Leaflet
Кон почеток