Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 1.6 dizel -14

12 500 ЕУР

14 500 ЕУР

Се продава од: Ice 14 јан. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava golf 7 1.6 dizel golfo e so realni kilometri, so servisna kniska!!!
Leaflet
Кон почеток