Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF IV TDI 110 ABT

3 900 ЕУР

Се продава од: MITKO JANKOS 21 авг. 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
KLIMATRONIK. RIKARO SEDISTA,ANGELS EYES FAROVI SO KSENON SVETLA,ABT PRERABOTKA,PIONIR OZVUCUVANJE,VGRADEN ALARM,DVA PARA ALUMINIUMSK I17 BANDAZI (EDNITE SO SET NOVI LETNI GUMI 225 /45/17 I DRFUGIOT PAR SO NOVI ZIMSKI GUMI 225/45/17)ELEKTICNI STAKLA,EL.RETROVIZORI,REGISTIRAN DO MAJ 2018 SO ZELEN KARTON,POMINATI 216000 KM,REDOVNO SERVISIRAN I GARAZIRAN,MNOGU ZACUVAN.
MITKO JANKOS
075668162
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации