Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF V 1.9 TDI VO BESPREKORNA SOSTOJBA

5 500 ЕУР

Се продава од: Blagoja 20 авг. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Golf V 1.9 TDI, 2004 god.
Servisiran i odrzuvan za svoja dusa,
Napraven kompleten servis(maslo, site filtri, rebrast kais i vodna pumpa komplet) pred 1.200 km
4 novi gumi staveni pred 2 nedeli
Registriran do 6-ti mesec 2018 god.
Maksimalno zacuvan kako enterier taka i karoseriski!
Vredi da se ima!!!
Blagoja
075236668
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации