Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf

0 ЕУР

Се продава од: Dime 22 ноем. 08:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se predava Golf 1.9td so full oprema registriran do Juli!!!
Leaflet
Кон почеток