Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf 6 1.4 benzin plin

5 500 ЕУР

Се продава од: Dulo 29 ноем. 23:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava servisiran celosen
Registriran
Atestiran plin
Zimski gumi

070919999
Leaflet
Кон почеток