Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 tdi GT

2 200 ЕУР

Се продава од: Dalibor Pop Stefanov 18 апр. 09:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Kolata e vo top forma pali i vozi
-centralno so dalinsko
-klima (funkcionalna)
-el. na stakla itn.
Dalibor Pop Stefanov
0038977643144
Leaflet
Кон почеток