Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3

700 ЕУР

Се продава од: Горан 03 јан. 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Се огласува првично за делови.
Горан
078518467
Leaflet
Кон почеток