Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

0 МКД

Се продава од: Ivica 10 јан. 10:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava servisiran komplet so novi gumi vo odlicna sostojba registriran do 15.11.2021g
Leaflet
Кон почеток