Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 2.0 -05

3 600 ЕУР

Се продава од: Sanja 12 окт. 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava Golf5 2.0
Registriran do 05/2021
Vo odlicna sostojba
Bez zameni
Leaflet
Кон почеток