Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 2.0

0 МКД

Се продава од: Sanja 18 септ. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava Golf 5 2.0
Godina na proizvodatvo 2005
Vo odlocna sostojba
Bez zameni
Leaflet
Кон почеток