Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 tdi 1.9

Се продава од: Boban 25 мај 01:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Kolata e vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток