Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

3 100 ЕУР

Се продава од: Angel 11 дек. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.630 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
Golf
Se prodavam golf 5 1.9 tdi na bg tabli so full oprema
go imav zgreseno brojot koj e uste zainteresiran neka zvone na ovaj broj 078\ 270 518
Leaflet
Кон почеток